Відома українська телеведуча, талановита актриса, громадський діяч та ідейний натхненник, зірковий член журі та тренер проекту "Ліга сміху" Маша Єфросиніна поділилася новим постом. Популярна ведуча розповіла про зв'язок шкіри і психіки, давши важливі рекомендації.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Ведуча показала фотографії з дискусії знаменитого бренду щодо теми проблем зі шкірою. На фото можна помітити і українську співачку Світлану Тарабарову і саму Машу Єфросиніну. Ведуча розповіла про те, як пов'язана шкіра з психікою людини.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

"Як пов'язані наші шкіра і психіка? Безпосередньо! Пережили стрес-ловіть на обличчі запалення і несвіжість! Полізли руками себе "чистити" - привітики на ранок небажання виходити з дому і ридати в подушку ... Близько 40% українців страждають тими чи іншими проблемами зі шкірою. Всі, хто хоч раз у житті стикався з ними, підтвердять - це позначається насамперед на самооцінці, якості життя, сну, підвищенні тривожності", - написала Маша Єфросиніна у своєму пості.

Також вона торкнулася теми засмаги, підкресливши, що він не приносить більше радості, як дитинстві. За її словами, на сьогоднішній день засмага є величезним ризиком для людей різного віку. Також Маша дала важливі правила догляду за шкірою.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

"1. Наша шкіра не тільки зовні, але і зсередини! Бережіть свою нервову систему. Медитуйте, займайтеся дихальною гімнастикою, правильно харчуйтеся! 2.Не бійтеся йти до фахівців (якась немислима кількість людей просто закриваються вдома зі своїми проблемами. Чому?). Дерматологи реально рятують. Психологи допомагають прийняти і полюбити себе! 3. Допомагайте дітям не зводити проблему з акне в категорію "о, жах, бідний мій бідний, як же жити-то тепер тобі з цією бідою!". Знаходьте рішення, формуйте впевненість у дитини в тому, що це тимчасово, що все можна побороти разом! Не прирікайте його на довічні комплекси! 4. На сонці тільки зі спеціальними засобами і крислатими капелюхами! І бажано в тінь!" - додала Маша Єфросиніна.

Нагадаємо, що відома телеведуча Маша Єфросиніна терміново звернулася до своєї публіки фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна ведуча Маша Єфросиніна показала ніжний знімок з коханим чоловіком.

Також портал "Українці" писав, що ведуча Маша Єфросиніна показала відео з актрисою Оленою Кравець.