Один з найпопулярніших українських ведучих, талановитий актор, ведучий вокального телешоу "Голос Країни" і заслужений артист нашої країни Юрій Горбунов поділився яскравими знімками. Він зробив фото з акторами фільму "Скажене весілля" і розповів про його успіхи в період пандемії.

Відповідні фотознімки Юрій Горбунов оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Популярний телеведучий показав знімки за кадром, на яких він постав разом з акторами з комедії "Скажене весілля". Серед акторів виявився і улюбленець жіночої аудиторії Олег Винник. Юрій розповів про те, яких успіхів домігся фільм в період пандемії коронавірусу.

"Чи думали ми, в перший знамальний день 'Скаженого весілля3', що зберемо 1 млн. доларів? Ми тоді ще не знали що історія з короною так затягнеться, що коли ми вийдемо в прокат, будуть 50% обмеження для кіно залів,а Львів,Київ, і багато інших міст потраплять в червону зону.А мій рідний Івано Франківськ через локдаун взагалі фільм не побачити!Просто кожен старався чесно виконувати свою роботу!!Впевнений, ми це і далі будемо робити!! Далі буде!", - написав у своєму профілі Юрій Горбунов.

Фоловери українського телеведучого залишили під його публікацією безліч коментарів.

"Низький уклін, Вам, за черговий шедевр, в Українській кінематографії!!!👏❤️🔥 Чекатимемо далі!!!🙏 🤩 👌", "Дякую за вашу невпинну працю і розвиток українського кінематографу .!🔥 🔥 🔥", - написали фанати Юрія Горбунова.

Коментарі зі сторінки Юрія Горбунова в Instagram
Коментарі зі сторінки Юрія Горбунова в Instagram

Коментарі зі сторінки Юрія Горбунова в Instagram
Коментарі зі сторінки Юрія Горбунова в Instagram

Нагадаємо, що відомий український ведучий Юрій Горбунов показав, як він займається домашніми справами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний ведучий Юрій Горбунов показав яскраву пародію на співачку Тіну Кароль.

Також портал "Українці" писав, що відомий телеведучий і актор Юрій Горбунов показав сімейне застілля.