Популярна українська телезірка, відома, як "паломниця", дружина нардепа Віктора Медведчука Оксана Марченко розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона показалася на території храму і звернулася до публіки.

Відповідним постом Оксана Марченко поділилася у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку, друзі!☀️ Чи знаєте ви, що мовчання ламає долі ⁉️Дуже важливо по-доброму, зі співчуттям і любов'ю навчитися говорити своєму ближньому, що в його житті щось йде не так... У 95 % випадків це може викликати негативну реакцію, і це відлякує...", - підписала пост телеведуча.

Крім цього, Оксана поділилася дуже цікавою річчю.

"Іноді потрібно "померти", щоб почати "жити". А саме дати померти тому поганому, жорстокому і грішному, що жило в душі, і почати жити: радісно, яскраво і щасливо! Важливо вміти залишати в минулому все погане, адже воно вже належить минулому", - продовжила знаменитість.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Численні фоловери української телезірки не змусили себе чекати і залишили безліч своїх відгуків під відеофайлом "Паломниці".

"Любов і краса врятує світ!! ❤ ️", "Оксана, ви розумниця і заслужили все хороше, що у Вас є! Бережи вас і вашу сім'ю Бог!", "Паломниця - це найкраще, що є на нашому українському телебаченні👏 👏 👏", "Спаси Господи, дорога Оксаночка❤️😍", "як добре що люди знаходять час що б сходити в храм", "адже для цього не треба багато часу, а багато хто не ходить", - коментують Відеоролик юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що Українська телезірка Оксана Марченко виговорилася про сучасне суспільство.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна Оксана Марченко поділилася цікавою історією.

Також портал "Українці" писав, що відома телеведуча Оксана Марченко зворушила до глибини душі українців.