Популярний український мандрівник, Заслужений журналіст, фотограф, автор і ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров показав унікальні знімки. Журналіст розповів історію одного цікавого хлопця, показавши спільні фото з ним з Пакистану.

Відповідні фотографії Дмитро Комаров розмістив у своєму профілі в Instagram.

На знімках Дмитро сидить позаду хлопця і намагається повторити за ним, витріщаючи очі. У своєму пості мандрівник розповів про своє життя, половину якої він проводить в різних експедиціях.

"Мінімум півроку в році я живу поза домом. Півжиття в експедиціях. Я познайомився з тисячами людей, сотні з яких пам'ятаю по іменах, а десятки регулярно згадую і спілкуюся. Мене не дивують дзвінки з Африки та Азії, Північної та Південної Америки, і навіть з острова Нова Гвінея. Тільки от з Антарктиди не дзвонять)) будь - яка країна-це, перш за все, люди. Я люблю людей. Щоб зрозуміти країну, потрібно якомога більше проводити час з людьми. Спілкуватися. Іншого шляху немає", - написав Дмитро Комаров у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Дмитра Комарова в Instagram
Скріншот зі сторінки Дмитра Комарова в Instagram

Він розповів про 18-річного хлопця, який має вирячені очі, і показав спільні знімки з ним. Комаров розповів історію цього хлопця на ім'я Ахмед, який є єдиним годувальником в сім'ї.

Скріншот зі сторінки Дмитра Комарова в Instagram
Скріншот зі сторінки Дмитра Комарова в Instagram

"Без перебільшення-найвідоміший доставщик їжі в Пакистані. Кожен, кому він доставляє замовлення, отримує бонус у вигляді Селфі. Всім прикольно побачити хлопця з виряченими очима. "Таким мене зробив Аллах, це його дар", - пояснює Ахмед. Чи небезпечно вирячування очей, він не знає - у лікарів не був. Сім'я бідна. Ахмед-єдиний годувальник. Він вчиться в школі, а потім розвозить замовлення, щоб прогодувати батьків і брата. Неймовірно добрий і відкритий, чесний і правильний. Мріє стати зіркою і отримати світовий рекорд з витріщання очей", - продовжив український мандрівник.

Нагадаємо, що український ведучий Дмитро Комаров показав романтичне фото зі своєю дружиною Олександрою Кучеренко.

Як раніше повідомляв портал "Українці", журналіст Дмитро Комаров розповів, як правильно пити чай.

Також портал "Українці" писав, що мандрівник Дмитро Комаров написав зворушливе привітання для брата і сестри.