Популярна українська актриса, колишня "Холостячка", зірка успішного серіалу "Кріпосна", переможниця танцювального шоу "Танці з зірками" Ксенія Мішина розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона показала свого 8-мілетнього сина у ванній і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Відома телезірка популярна не тільки в сфері шоу-бізнесу, вона користується величезним попитом в соціальній мережі. На її сторінку підписано понад 800 тисяч осіб. Ксенія - дуже активний користувач в соцмережі. Вона на постійній основі розміщує різноманітні пости, показуючи своє особисте життя.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Крім цього, актриса ділиться своїми успіхами і різними історіями з особистого життя. Її можна назвати блогером, так як вона влаштовує розіграші для своїх фоловерів і роздає цінні призи.

Цього разу телезірка вирішила показати свого підростаючого сина, який заліз у ванну і включив воду. Варто відзначити, що хлопчик одягнений в шкарпетки і нижню білизну.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

"Я не знаю, у кого, як купаються діти. Але мій купається завжди ось так. Клас? Прикол", - звернулася до публіки українська актриса.

Численна аудиторія не втомлюється спостерігати за своєю улюбленицею. Підписники дуже задоволені своїм кумиром, так як вона ділиться життєвим досвідом з простими людьми.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що відома українська актриса Ксенія Мішина знатно підколола учасниць "Холостяка".

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна Ксенія Мішина розповіла, що таке щастя.

Також портал "Українці" писав, що успішна актриса Ксенія Мішина розповіла, що вона захворіла коронавірусом.