25-тирічна дружина відомого українського артиста Віктора Павлика Катя Репяхова розмістила пост в соціальній мережі. Вона показалася в щоденному вигляді і звернулася до публіки, розповівши про свої успіхи.

Відповідну публікацію Катя Репяхова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Рівно рік моєму блогу❤️ приблизно в ці дати я серйозно взялася вивчати просування особистого блогу в Інстаграмм. На той момент, в березні 2020 року мої сторіс дивилося 200 осіб. Зараз в середньому 18,000 чоловік 🙈 на той момент, я не знала нічого про просування, правильних тезах, чіпляють сторіс, охоплення і так далі. Але у мене було величезне бажання і багато вільного часу через карантин. Я навіть пам'ятаю, як ділилася з деякими людьми тим, що хочу розвивати блог, але у відповідь чула, що це дуже дорого, важко, невиправдано і все таке", - підписала публікацію Катя.

Крім цього, молода дівчина написала, що вона багато чого усвідомила за останній рік.

"За цей рік я зрозуміла, що нікого не варто слухати. Потрібно просто йти до своєї мети. Якщо ви хочете почати або продовжити розвивати свій блог, вважайте, що цей пост-знак йти вперед і не здаватися! ❤ ️", - поділилася дружина легендарного співака.

Фото Каті Репяхової та Віктора Павлика
Фото Каті Репяхової та Віктора Павлика

Публіка, підписана на сторінку молодої дружини відомого артиста, не змусила себе довго чекати і почала залишати відгуки під знімком.

"Дуже спокійний, і наповнений любов'ю блог😍 😍 😍", "у кожного свій досвід і свої можливості. Навіть настрій, з яким робиш, впливає на результат. Так що якщо хочеться-значить треба🔥", "Ти розумничка, Катюша!Далі-більше 👏", - залишають коментарі фоловери дружини Віктора Павлика.

Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram
Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий український співак Віктор Павлік привітав покійного сина з днем народження.

Як раніше повідомляв портал "Українці, вагітна 25-тирічна Дружина Віктора Павлика звернулася до публіки.

Також портал "Українці" писав, що Молода дружина Віктора Павлика розповіла про себе.