Відома українська співачка, представниця нашої країни на масштабному конкурсі "Євробачення", учасниця шоу "Ліпсінк батл" Джамала поділилася цікавим відео. Артистка показала, як вона готувалася до виступу на розважальному шоу "Ліпсінк батл".

Відповідне відео Джамала оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Українська артистка брала участь у розважальному проекті "Ліпсінк батл", де вона пародіювала співачку Шер. Джамала вирішила показати, як вона готувалася до виступу, і розповісти про те, як важко було їй репетирувати підтримку.

"Пам'ятаєте фільм "Брудні танці" з Патріком Суейзі? Там головна героїня, яку звали Бебі, весь час репетирувала підтримку. Я відчувала себе майже героїнею цього фільму, коли ми репетирували моє падіння 😂 падіння з трьох метрів, здавалося б, не таке вже й складне завдання, але насправді було трошки страшно. Все побудовано на довірі до Партнерів, це потрібно було зробити витончено і легко. У цьому бекстейджі я весь час падаю, гримуюся, разгримировуюся, знову гримуюся. І в кінці шматочок самого виступу! Дякую всім-всім 🙏 🏾 @lipsyncbattle_ua сподіваюся, ви отримали задоволення ❤️", - написала українська співачка у своїй публікації.

Шанувальники Джамали почали залишати коментарі під її новою публікацією в соціальній мережі.

"Найкрутіший виступ з усіх!!!! Неможливо надивитися! 😀 👏 💖", "Як завжди! Неперевершена😍 😍 😍", "Джамала ви Прекрасна, чудова, неповторна🌼 🌸 🌺 💝", - написали фоловери української співачки.

Коментарі зі сторінки Джамали в Instagram
Коментарі зі сторінки Джамали в Instagram

Коментарі зі сторінки Джамали в Instagram
Коментарі зі сторінки Джамали в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Джамала розповіла про те, що таке справжнє кохання.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома українська артистка Джамала звернулася до фанатів.

Також портал "Українці" писав, що популярна українська співачка Джамала показала знімок з кухні.