Популярна і чарівна українська телеведуча, відома актриса Лілія Ребрик зачарувала публіку шикарними знімками в соціальній мережі. Вона показалася зі своїм чоловіком на дачі і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"От і відкрився найпопулярніший тренажерний зал під назвою "САД-ГОРОД"🙃 Дачний сезон розпочато!🤣 Питайте, що цікаво дізнатися про дачу, про рослини....... Спробую ділитися. Ну і від вас чекаю корисних порад для нас, новачків у цій справі)", - підписала публікацію відома телеведуча.

Крім цього, Лілія розповіла, що завдяки карантину вона з чоловіком облагородила свою дачу.

"P.S. Нагадаю, в минулому році ми облаштували свій затишний закуток завдяки карантину. @andrii_dykyi ❤️ Look @tanali_odessa Фото @diana_wild_dyka #очимадоці #дикасімейка #садгород #надачі #весна #прокинулисьусміхнулись", - поділилася телезірка.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Численні фанати, підписані на сторінку актриси, не змусили себе чекати і почали залишати чималу кількість відгуків під знімками коханих.

"Картоплю садіть??", "Дуже-дуже позитивна і неперевершена подружжя❤️😍. Бажаю вам взаємного кохання і щастя", "Самі за територією доглядаєте, чи є людина ?", "Найкраща пара😍😍😍😍😍😍😍", "як говорила Вєрка Сердючка в одному зі своїх монологів:" зірка не зірка, а свій город треба мати😃", "які ви славні🔥", "🔥 🔥 🔥 навіть пасадобль є на фото😉", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що популярна телеведуча Лілія Ребрик розповіла, чим зайняти себе під час карантину.

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Лілія Ребрик привітала публіку з днем щастя.

Також портал "Українці" писав, що успішна актриса Лілія Ребрик показала себе на великій сцені.