Популярна співачка, народна артистка України, продюсер Наталія Могилевська потішила аудиторію шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона заспівала ніжну пісню, яка зворушила українців до глибини душі.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Пам'ятаю коли Алла Борисівна Пугачова @alla_orfey благословила цю пісню☺️ вона дуже здивувалася, що такий глибокий текст написала дитина. На той час Борею @ziaspherex не було навіть 18-ти років. Люди-планети оточили мене творчою любов'ю і ми з моїм другом і режисером Аланом Бадоєвим @alanbadoev подарували вам "Зцілена". Зцілена, тому що мої концерти і ваша любов це ліки від усіх найстрашніших хвороб, які могли б трапитися з моїм серцем.... Дякую вам і завжди зцілена вашою любов'ю. Присвячується 11-ти річчю кліпу на композицію "Зцілена" ❗️️ ️ #Могилевська #яисцелена # люблю", - підписала відеоролик легендарна співачка.

Численні фоловери знаменитої артистки не змусили себе довго чекати і почали залишати свої відгуки під відеороликом співачки.

"Я і не знала що пісню написав Боря Апрель, пісня реально дуже крута🔥 🔥 🔥", "шикарна Пісня❤️❤️❤️", "шалено красива пісня... Не реально ніжна ви❤️", "це шедевр))☺", "сильно! Одна з найкращих ваших пісень!", "❤️❤️❤️яка глибока пісня❤️❤️❤ ️дякую Вам за її виконання !", "Люблю такі пісні. Надзвичайно глибокі.. космічний.", "❤️ Скільки спогадів з цією піснею", - коментують публікацію юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що знаменита співачка Наталія Могилевська показала своє нове заняття.

Як раніше повідомляв портал "Українці, талановита артистка Наталія Могилевська розповіла про роботу артиста.

Також портал "Українці" писав, що відома виконавиця Наталія Могилевська показала пародію на себе.