Відома українська співачка, народна артистка України, учасниця масштабного шоу "Євробачення", чарівна і красива Ані Лорак порадувала фанатів шикарним постом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона похвалилася своїм новим досягненням.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Всім відомо, що українська артистка вже дуже багато років виступає на великій сцені. На превеликий жаль фанатів, вона переїхала на територію Російської Федерації, де виховує свою дочку Софію і підкорює шоу-бізнес.

Чарівна співачка відома, як "Діва". Ані Лорак збирає десятки тисяч людей на своїх величезних концертах, на яких можна побачити шикарне шоу.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Нещодавно успішна артистка випустила на світ своє нове творіння під назвою "Наполовину". В YouTube останній кліп артистки набрав мільйони переглядів. Варто відзначити, що пісня зірки виявилася справжнім хітом, який припав до душі представникам різного віку.

Сторіз Ані Лорак
Сторіз Ані Лорак

У своїй публікації українська артистка показала скріншот з сайту під назвою "@MUSIKBOXRUSSIA", де її новий трек "Наполовину" займає перше місце в рейтингу. Ані Лорак залишила позаду таких знаменитих виконавців, як Віра Брежнєва, Надя Дорофєєва, Світлана Лобода та інших талановитих артистів.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Нагадаємо, що українська артистка Ані Лорак показала своє дозвілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці, успішна співачка Ані Лорак захопила публіку новим образом.

Також портал "Українці" писав, що популярна виконавиця Ані Лорак показала своє закулісся.