Відома українська танцівниця, неодноразова чемпіонка світу з бальних танців, талановитий і успішний хореограф Олена Шоптенко поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона показалася на інтерв'ю на одному з українських каналів.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Вчора дала #позаочі на @inter_tv_channel, мабуть, одне з найвідвертіших своїх інтерв'ю ☺️Ух, страшно, звичайно, що вийде! 😬Як і не менш страшно було відкриватися 😅 але, як відомо, йди туди, де страшно", - підписала знімки талановита Олена.

Багатотисячна аудиторія, підписана на сторінку професійного хореографа, з особливим інтересом стежить за кожним постом свого кумира. Підписники професійної танцівниці активно коментують кожен пост своєї улюблениці, і цей - не став винятком.

"Цікаво, хочу подивитися, якби ця передача була ввечері, після роботи, було б краще ))) 😍❤️🙌", "а коли можна буде подивуватися?", "Суперская, талановита, душевна, тонка, щира. Захоплююся Вами, Альона, ще з перших танців!", "Цікаво буде подивитися))", "...треба подивитися)", "що ? Що там? Мені дуже цікаво ! Буду стежити за випусками і обов'язково подивлюся ! Спасибі, Альона ! ) ",- залишають коментарі фоловери успішної танцівниці.

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Нагадаємо, що професійна танцівниця Олена Шоптенко поділилася своїми планами на тиждень.

Як раніше повідомляв портал "Українці, успішний хореограф Олена Шоптенко розповіла відверто про себе.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Олена Шоптенко показала, як вона займається в домашніх умовах.