Популярна українська актриса, телезірка, головна героїня комедійного телесеріалу "Інтерни", чарівна і смішна Христина Асмус показала фото в несподіваному образі. Дівчина приміряла окуляри для зору і розповіла про те, як би вона хотіла спробувати зіграти роль в цьому образі.

Відповідну фотографію Христина Асмус розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Відома зірка російського телебачення одягла окуляри і розповіла про те, як вона до них ставиться. Дівчина розповіла, як їй в них незручно і тісно. Вона поділилася знімком, на якому сидить на жовтому кріслі в світлій кофті, джинсах, кросівках і в окулярах.

"Мені йдуть окуляри?!?? 🤔Хочу для ролі спробувати 👓 взагалі я терпіти не можу окуляри!! 😱😱😱 Будь-який. Мені відразу скрізь тисне, тисне. Тісно в них і темно 😂 погано видно. І клаустрофобія розвивається. Ношу, звичайно, іноді, але в основному відразу хочеться їх зняти 🙈 для зору мені окуляри не потрібні, у мене, Слава Богу, воно ідеальне 👀 але на зйомках багато разів лінзи надягала (для кольору або збільшують) 🔍 Так от мені в них навіть зручніше)))) але для образу хотіла б спробувати окуляри. Правда, спиртовий чохол для них тоді потрібен буде 😂 з Моїм-то чутливим обличчям 🙈", - написала Христина Асмус у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Передплатники популярної російської актриси не змогли пройти повз, щоб не черкануть кілька слів в коментарях.

"Супер! Професор Асмус.👍 👌 🧐", "ЗаМУРчательно!🤓 🤓 👍", "Взагалі, якщо чесно, то йдуть. Для ролі нормально👍 👍 👍", "з таким ракурсом не зрозуміти. З вашою професією це залежить тільки від вас)", - написали свою думку фоловери Христини Асмус.

Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Нагадаємо, що російська актриса Христина Асмус анонсувала свої виступи на сцені театру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телезірка Христина Асмус розповіла про свою проблему.

Також портал "Українці" писав, що відома актриса Христина Асмус показала фотографію в стильному вбранні.