Відомий український літератор та співак Сергій Жадан являється дуже популярним серед молоді та прогресивної публіки.

Тож концерти Сергія збирають сотні глядачів та слухачів, але в сьогодняшніх умовах шанувальникам доведеться переслухувати треки Жадана лише онлайн.

Так Сергій попередив фанів, що його концерт у столиці не відбудеться.

"Друзі в Києві, ми пробуємо далі робити свою роботу. На превеликий жаль, провести читання 7.04 в Жовтневому немає жодної змоги, тож ми переносимо їх на 17.05. Більше того - це вже будуть не просто читання, а презентація нової збірки віршів! А щоби максимально змінімалізували ризики - зробимо це на свіжому повітрі: на терасі D12. Всі, хто придбав квитки в Жовтневий, протягом тижня отримають перереєстрацію своїх квитків. Головне – будьте здорові. І щасливі", – написав Сергій Жадан на своїй сторінці у мережі Facebook.

пост Сергія Жадана у мережі Facebook
пост Сергія Жадана у мережі Facebook

Прихильники з сумом сприяняли цю новину а деякі ще й зауважили, що не дивлячись на патріотизм Сергій і досі користується радянськими назвами. На кшталт Жовтневого палацу, який вже давно переіменовано.

"Жовтневим назвали це місце більшовики, які там людей катували. Не варто дотримуватися більшовицької назви, офіційна назва давно замінена. Ще до того, як необільшовики в 2014-му там інших людей розстріляли. Дивно, що свідомі люди того не розуміють", – написала Olena Derevska.

коментарі до посту Сергія Жадана у мережі Facebook
коментарі до посту Сергія Жадана у мережі Facebook

Раніше ми писали, що український музикант Сергій Жадан показав у мережі фото з моменту вакцинації від коронавірусу, але викликав цим неоднозначну реакцію українців.

Слідом за Русланою і Аллою Мазур щеплення від Covid-19 зробив письменник і музикант Сергій Жадан. Він зробив фото, і опублікував їх у своїх соцмережах на підтримку популяризації вакцинації від коронавірусу.

Сергій Жадан закликав українців вакцинуватися від коронавірусу, якщо у них є така можливість.

пост Сергія Жадана
пост Сергія Жадана

Але ініціатива Жадана викликала у близько сотні українців тільки обурення на тлі того, що звичайним людям потрібно записуватися в онлайн-чергу і довго чекати, в той час, як першими вакцинувати в Україні обіцяли військових, людей з групи ризику і лікарів.