Відома українська телеведуча, колишня ведуча тревел-шоу "Орел і Решка", зірка проекту "Життя інших", чарівна Жанна Бадоєва розмістила цікаву публікацію в соціальній мережі. Вона показалася в звичному для себе образі і звернулася до публіки.

Відповідні фотографії Жанна Бадоєва розмістила в своєму акаунті в Instagram.

"Всім доброго ранку!!! Прокидайтеся, готуйте каву (чай) і включайте Перший канал о 10:15 і сідайте зручніше)))) життя інших - Андорра! Пишіть потім свої коментарі, я все прочитаю і відповім( скільки встигну) , тому що потім у мене літак. Хороших вихідних", - підписала фотографії телезірка.

Аудиторія, підписана на сторінку відомої телеведучої, досягла позначки в 1.8 мільйона чоловік. Вони з нетерпінням чекають нових постів від своєї улюблениці, залишаючи незліченну кількість коментарів під кожним з них.

"Каву приготував чоловік. Першого каналу немає, але зараз знайду онлайн. Буду спостерігати в програмі кожну дрібницю. Я ж тепер знаю ,що таке бліц😂", "подивилися! Любимо 😍 Записали в плани-встигнути відвідати в житті Андорру. Спасибі!!!", "Дякую, Вас, Жанна! Чудова програма,❤️", "Спасибі🔥 задоволення отримала від перегляду про невідомої Андорри!❤ ️", "Жанна забери мене з собою в подорож", - залишають відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що відома українська телеведуча Жанна Бадоєва заговорила про моду.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна телезірка Жанна Бадоєва розповіла історію з колумбійської сім'ї.

Також портал "Українці" писав, що Українська мандрівниця Жанна Бадоєва розповіла про нестандартних людей.