Відома українська співачка, народна артистка, легендарна виконавиця, улюблениця мільйонів українців Ірина Білик порадувала публіку шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона показалася в звичному образі на відпочинку, і звернулася до публіки з цікавою історією.

Відповідну публікацію Ірина Білик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Ірини Білик
Фото Ірини Білик

"Одного разу у мене була пропозиція від шейха, залишитися з ним в його країні, але так як через місяць повинен був початися концертний тур по Україні, я з посмішкою відмовилася від його пропозиції. Іноді я думаю, може дружиною шейха бути набагато цікавіше, ніж зіркою сцени? А ви як думаєте, чи правильно я вчинила? #іринабилик #спогади #rixosmoments #rixospremiummagawish", - підписала публікацію легендарна артистка.

Численні юзери, підписані на сторінку знаменитості не змусили себе чекати і тут же почали залишати відгуки під відеороликом української знаменитості.

"Звичайно 👏! Тур по Україні ні з яким шейхом не порівняти 😂😍🔥❤️🙃😌🥰", "Правильно! Ви себе реалізували. А це не кожному дано... І вас люблять глядачі.. ❤ ️", "краще бути однією у чоловіка ніж 1001 у шейха.... темболее з Вашим чоловіком 😍", "Душа наша-який нафіг шейх!Ти-Наше Багатство !!!Всіх шейхів в сад.Тим більше у Вас Ірина-прекрасний чоловік і талановитий☺️ ☺ всі відеоряди на концертах геніальні!!!Я дуже хочу щоб 17 квітня цього року відбулося!!!До зустрічі-Муза України🙏 🙏❤❤❤", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram
Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram

Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram
Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram

Нагадаємо, що знаменита українська співачка Ірина Білик розповіла, як вона зустріла колишнього чоловіка.

Як раніше повідомляв портал "Українці, легендарна артистка Ірина Білик показала нове виконання старої пісні.

Також портал "Українці" писав, що популярна виконавиця Ірина Білик показала уривок свого кліпу.