Успішна і популярна українська телеведуча, чарівна актриса, колишня ведуча танцювального шоу "Танцюють Всі!" Лілія Ребрик оприлюднила пост у соціальній мережі. Вона показалася в красивому образі і звернулася до публіки з приємними новинами.

Відповідний пост Лілія Ребрик продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

"З Міжнародним днем ТЕАТРУ!!! Від душі вітаю всіх причетних! І вас, наші глядачі! Без вас театр неможливий! Вірю всім серцем, що ми переможемо пандемію і повернемося до повноцінного театрального життя... з новими емоціями, прем’єрами, повними залами, аншлагами, оплесками, квітами і безмежною вдячністю! 🎭❤️ #actorslife #деньтеатру #люблютеатр @molodyytheatre 💕", - підписала знімок Лілія.

Багатотисячна аудиторія, підписана на сторінку чарівної телезірки, активно спостерігає за кожним постом своєї улюблениці. Люди коментують кожну публікацію, і ця - не стала винятком.

"Вітаємо!!! Творчих успіхів та аншлагів!", "Зі святом Вас! Успіхів і задоволення у професії!", "Я так сумую за театром, за прекрасними виставами і за улюбленою красунею @liliia.rebrik на сцені 😍", " Візьміть вітання з величним Днем театру! Бажаю досягнення висот, кар'єрного зростання і щоб упродовж долі удача завжди була з вами. Театр – це окремий дивовижний світ, тож нехай він прикрасити кожен день вашого життя!", - залишають відгуки фоловери української актриси.

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська актриса Лілія Ребрик звернулася до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці, чарівна телезірка Лілія Ребрик поділилася своїми правилами щастя.

Також портал "Українці" писав, що успішна українська телеведуча Лілія Ребрик показала себе у всій красі.