Легендарна українська співачка, чарівна і талановита виконавиця, народна артистка України, відома, як "Діва", Ані Лорак захопила публіку шикарними знімками в соцмережі. Вона показалася в спортивному одязі в спортзалі, показуючи свою відмінну форму.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"У суєті днів дуже важливо знайти час, щоб возз'єднатися з собою, налаштувати свої внутрішні антени на гармонію, любов і спокій ☺ ️ притягуємо успіх позитивними думками, розминаємо тіло і відкриваємо потоки достатку любові і успіху ☺ #спорткакстильжиття", - підписала знімки знаменитість.

Публіка, підписана на сторінку знаменитості, досягла позначки в 7 мільйонів чоловік. Вони з особливою пристрастю спостерігають за всіма публікаціями своєї улюблениці, залишаючи незліченну кількість відгуків.

"Боже, яка фігура, а посмішка ❤️❤️❤️ Фото, як зразок стрункості, жіночності і сили волі 😀 Кароліночка, нехай всі добрі думки і промінчики сонця, випромінювані тобою, повернуться до тебе щастям і благополуччям ❤️ В передчутті "Музичної інтуїції", вже відчуваємо вогонь 🔥 Красоточка улюблена ❤️", "Божечки яка шикарна фігура🔥🔥🔥", "Ваша фігура нереальна🔥🔥наша космічна Діва😍😍😍 справжній приклад", "Ви в прекрасній формі 😍 Каролін, у вас є якісь власні обмеження в харчуванні? Що любите і від чого відмовляєтеся для підтримки фігури?",- залишають коментарі фоловери української зірки.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська артистка Ані Лорак показала своє дозвілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці, знаменита співачка Ані Лорак захопила фанатів шикарним образом.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Ані Лорак розповіла про користь книг.