Популярний в Україні ведучий, талановитий співак, зірковий тренер і член журі на гумористичному телешоу "Ліга сміху" Володимир Дантес показав ефектне фото. На знімку артист стоїть на сцені з гітарою і мікрофоном, а під фото він написав важливу промову про свою історію успіху.

Відповідну публікацію Володимир Дантес розмістив у своєму профілі в Instagram.

Відомий артист розповів про те, як він раніше боявся все робити і кудись рухатися. Він пояснив, як він довго не виступав через свій страх і як довго намагався позбутися від нього.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

""Я не вмію", "я боюся", "а раптом не вийде" дуже тривалий час, напевно до 31 року я був амбасадором цих фраз. Іноді і зараз вдаюся до цих відмовок, але все частіше намагаюся від них позбутися. Повноцінно на сцені не виступав з 2014 року, в кінці 2019 випустив перший трек за останні 6 років. Перед тим як це зробити, все що написано спочатку поста, все це я говорив всім навколо і найжахливіше – собі. У 2021 році, через багаторазові переноси/скасування концертів, вийшов на сцену. Але перед цим вирішив зібрати живий склад, тому що так виглядає і звучить завжди жирно", - написав Володимир Дантес у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

Він підкреслив, як йому пропонували взяти в свій колектив барабанщицю і як довго він над цим сміявся. У підсумку, коли він відіграв 2 концерти на гітарі, він залишився шокованим. Але в день виступу він зрозумів дуже важливу річ і відкинув фрази, які йому заважали.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

"Стер в голові ці фрази і тааак кайфонул... так, моментами бив повз, але це все дрібниці, все можна виправити, та й навряд чи це хтось помітив)) ці концерти дали мені розуміння, що я можу. Що це все не страшно, що просто потрібно працювати, більше грати, але це не заважає отримувати тобі і всім, хто тебе (мене) любить задоволення. Раджу і вам прибирати зі свого лексикону ці вирази🤘аж надто сильно вони заважають жити)", - додав український співак.

Нагадаємо, що відомий український артист Володимир Дантес показав фото в дивному образі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Володимир Дантес розповів, як знімався його новий кліп.

Також портал "Українці" писав, що популярний співак і ведучий Володимир Дантес показав свій оголений торс.