У соціальній мережі оприлюднили нову фотографію Примадонни російської естради, талановитої актриси і знаменитої співачки, справжньої легенди Алли Пугачової. На знімку, який розмістили в мережі, Примадонна лежить у відвертому вбранні на лежаку і загоряє під сонцем.

Відповідну фотографію опублікували у фан-акаунті Алли Пугачової "_alla.pugacheva" в Instagram.

Всім напевно відомо, що артистка весь час намагається показати себе в кращому світлі. Вона любить вбиратися в молодіжні вбрання, показуючи свою молодість і худу фігуру. На цей раз Пугачова зробила фото у відвертому вбранні, перебуваючи на лежаку під сонцем.

""З дитинства я була закомплексована і сором'язлива — Типовий інтроверт. Спілкування завжди давалося з великими труднощами. Те, що у мене було прізвисько дикунка, я вже говорила. Мені ніколи, чесно кажучи, було спілкуватися, Я завжди займалася то музикою, то ще чимось. Завжди змушували вчитися. Один місяць на рік дозволяли відпочивати. А я не знала як. І для того щоб подолати себе, я йшла в компанію хлопців і вселяла собі: "Ти головна, ти крута"..."❤️🙏 🏼", - підписали під знімком співачки в соціальній мережі.

Скріншот зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Скріншот зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Фоловери фан-сторінки відразу ж стали коментувати нову фотографію Алли Борисівни.

"Вже давно не той вік, щоб викладати такі фото...Як то не дуже пристойно...", "Навіщо викладати свої артрозні, старі кістки?😂", "Чим я гірше за Волочкову подум подумала вона😄", - написали підписники фан-сторінки Примадонни.

Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Нагадаємо, що у соціальній мережі показали спільну фотографію Алли Пугачової і її дочки Христини Орбакайте.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Примадонна Алла Пугачова показалася зі своїм чоловіком Максимом Галкіним на публіці.

Також портал "Українці" писав, що знаменита співачка Алла Пугачова показала своє обличчя без косметики.