Відома українська телеведуча, зірка шоу "Життя інших", чарівна Жанна Бадоєва оприлюднила цікавий пост у соціальній мережі. Вона розповіла незвичайну історію, яку почула від незвичайної жінки.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку!!! Вчора говорила з жінкою (39 років) і вона мені сказала дуже дивну (для мене) річ! Що з людьми, які не займаються спортом і яким за 50, вона спілкуватися не буде!!!!! Їй з ними нема про що говорити🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️тому сто ці люди їй не цікаві!!!! Як це?????? Питаю я! Как???? Як можна з людиною не хотіти спілкуватися, якщо він не того розміру або віку?))))))) ",- підписала публікацію телезірка.

Крім цього, Жанна поділилася ситуацією, що в її колі суспільства, виявляється, є такі ж люди.

"Але найстрашніше, що коли розповіла своєму другові цю історію, він сказав, що і у нього є такі люди, які так само думають!!!!! Я напевно чогось не розумію, але в моїй голові не вкладається, як можна з людиною не спілкуватися, якщо йому за 60 або він має зайві кілограми!!!!! Поясніть мені! Що ви думаєте з цього приводу? Ну і всім гарного дня))))", - продовжила телеведуча.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

Мільйонна публіка, підписана на сторінку зірки, не змусила себе чекати і почала залишати незліченну кількість відгуків під знімком зірки.

"Здрастуйте. Я вважаю це маренням... Буває людина повна, але з ним дуже цікаво. З буває схиблений на спорті, а в голові порожнеча☺️", "мабуть так думають трохи обмежені люди, яким не цікавий світ навколо в різних його проявах. Якщо один не наповнений спортом, то він може бути наповнений чимось іншим, не менш прекрасним і дивним ..", "Це явно проблеми з самооцінкою, в першу чергу", - пишуть коментарі фоловери української зірки.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Жанна Бадоєва показала милий знімок.

Як раніше повідомляв портал Українці, відома мандрівниця Жанна Бадоєва запросила публіку на цікаве шоу.