Знаменита українська телеведуча, дружина нардепа Віктора Медведчука, відома, як "Паломниця", популярна Оксана Марченко розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона постала в скромному вигляді і звернулася до публіки з сильною заявою.

Відповідний пост Оксана Марченко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Чому люди не знаходять свої "половинки"? 💔Тому що перш за все вони шукають тих, хто зробить їх щасливими, а не тих, кого вони хочуть ощасливити. Така деформація починається з дитинства. Суспільство все сильніше тисне на дітей і спотворює їх поведінку. Їм показують (фільми, книги, ігри, зірки), як шукати статевих агентів, а не партнерів у шлюбі. Привчають до пошуку образу "ідеального партнера" (лицаря, принцеси), і це теж не реальні і не життєздатні моделі, які все ускладнюють", - підписала відеоролик українська телезірка.

Крім цього, Оксана написала, як сучасна техніка та соціальні мережі впливають на долі людей.

"У сучасному світі через безліч уявних можливостей познайомитися в соціальних мережах і додатках виникає ілюзія швидкої заміни одного на іншого. І це теж відповідь на питання, чому люди проходять повз своєї половинки. Тому діти ростуть в середовищі "цифрового недоумства" і "інформаційної псевдодебільності" (по доктору а.Курпатову), де пропагується вседозволеність і вседоступність. Де всі всіх хочуть, все можна, Немає ніяких обмежень, моральних норм, заборон, люди можуть покористуватися один одним і викинути, Дівчата можуть робити аборти, ніхто ні про кого не переживає", - поділилася думкою знаменита ведуча.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Нагадаємо, що Українська телезірка Оксана Марченко розповіла цікаву історію.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна телеведуча Оксана Марченко розповіла дивовижну історію.

Також портал "Українці" писав, що відома Оксана Марченко розповіла, як очистити душу.