Юна спадкоємиця знаменитої російської актриси і головної героїні легендарного серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк Анна поділилася своїми думками. Дівчина розповіла про те, що дуже її турбує, і поділилася тим, що часто виникає в її голові.

Відповідну публікацію Анна Заворотнюк розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Молода дівчина часто ділиться різними думками зі своєю аудиторією шанувальників. Вона розповідає їм потаємні речі, ділиться різними знімками і розкриває свою душу.

Фото Анни Заворотнюк
Фото Анни Заворотнюк

Цього разу Анна Заворотнюк поділилася знімком, на якому вона стоїть у білій футболці та шкіряній курточці з серйозним обличчям. Дівчина розповіла про свої думки, які останнім часом з'являються в її голові.

Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram

"Так захотілося з вами поділитися, пишу в пориві і відразу викладаю, навіть редагувати не буду, так чесніше всього все життя мене переслідує бажання кудись втекти, в 17 років я втекла з Москви в Лондон, в 19 з Лондона в Нью Йорк, в 23 назад в Москву. У мене виникають нав'язливі ідеї про те, що десь мені буде краще ніж в місці де я перебуваю. Останнім часом мене неможливо тягне перебратися кудись де тепло, де є море або океан 🌊 🌞 мені чомусь здається що від цього моя діра в грудях заросте але чи добре мені буде там? Я не знаю... а вам часом, хочеться втекти?" - поцікавилася Анна у своїх підписників.

Нагадаємо, що дочка популярної актриси Анастасії Заворотнюк показала яскраве фото з відпочинку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", спадкоємиця Анастасії Заворотнюк Анна показала знімки в одному халаті.

Також портал "Українці" писав, що Заворотнюк-молодша показала знімки з відпочинку в теплих краях.