Популярна українська співачка, чарівна артистка і молода виконавиця Наталія Валевська показала яскраві фотографії, на яких вона постала в розкішному образі. Співачка, одягнена в красиву сукню, розповіла про церемонію нагородження "Родина року", де вона брала участь.

Відповідні фотографії Наталія Валевська оприлюднила у своєму профілі в Instagram.

Дівчина поділилася знімками з церемонії нагородження для сім'ї року, де вона представила свій новий трек, вона розповіла про сімейні цінності та українські традиції.

Фото Наталії Валевської
Фото Наталії Валевської

"18 березня у концерт-холі Regent Hill пройшла церемонія нагородження першої сімейної премії України "Родина року" @rodynaroku, де відбулася прем’єра моєї нової пісні "Я люблю Україну!"😊❤️ Серед лауреатів - пари, які довго чекали на народження первістка, сім’ї, що виховують дітей з інтернатів, матусі, які повністю присвятили себе материнству й ті, кого малюки спонукали до кар’єрного росту. Усіх їх об’єднала єдина мета - нагадати про справжні сімейні цінності, важливість українських традицій, а також навчити сприймати народження дитини не лише як продовження роду, а й як одну із найнеобхідніших життєвих місій кожного з нас 🥰🙏", - написала Наталія Валевська у своїй публікації.

Окреме спасибі вона сказала за те, що їй доручили вручити нагороду "Родина року" сім'ї, яка виховує чотирьох дітей.

"Я дуже пишаюся кiлькiстю неймовірних, талановитих, по-справжньому кохаючих, поважаючих та цiнуючих один одного СIМЕЙ, якi є прикладом для всiєї Украiни 🙌", - підкреслила українська співачка.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Світлана Тарабарова показала миле фото з дочкою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Віра Брежнєва розповіла про майбутній концерт.

Також портал "Українці" писав, що популярна виконавиця Надя Дорофєєва показала новий кліп.