Знаменитий російський співак, пафосний артист естради, талановитий актор, "король поп-сцени", епатажний і неординарний Філіп Кіркоров здивував фанатів новими фото. Він показав спільні фотографії з відомою співачкою Олею Бузовою, яка була учасницею розважального шоу "Маска".

Відповідні фотографії Філіп Кіркоров розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що знаменитий артист дуже тісно дружить зі скандальною російською співачкою Олею Бузовою. Тому артистка сильно його здивувала своєю участю в розважальному шоу, де сидів сам Філіп Кіркоров. Він вирішив поділитися своїми враженнями, показавши спільні фото з Олею.

Фото Філіпа Кіркорова
Фото Філіпа Кіркорова

"Моя улюблена Бузяндра!💖 Моя улюблена Рожева Пантера!💝 @buzova86, ти завжди вмієш дивувати! Навіть в масці! Я відчув справжній шок, коли побачив тебе під маскою Рожевої Пантери 🤩Моя улюблена дівчинка, браво!👏 🏼 👏 🏼 👏 🏼Дійти до екватора цього божевільного проекту @ maskantv! Завжди любив мультфільм The Pink Panther за доброзичливого і мирного героя. Оля, тобі відмінного підібрали Маску, Ви так схожі 🐆 💞 вона неординарна і чарівна, витончена і дотепна. Поєднання цих якостей змушує публіку перейнятися симпатією: як дорослих, так і дітей. Ми так точно підкорені!💗", - написав відомий російський співак у своїй публікації з артисткою.

Нагадаємо, що відомий російський співак Філіп Кіркоров здивував фанатів несподіваними знімками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Філіп Кіркоров вліз у борг розміром в 140 мільйонів рублів.

Також портал "Українці" писав, що у мережі розкрили таємницю шлюбу знаменитого співака Філіпа Кіркорова і Примадонни Алли Пугачової.