Популярна українська співачка, талановитий композитор і автор пісень, актриса і музичний продюсер, а також любляча мати Світлана Тарабарова розчулила мережу новим фото. Вона зробила милу фотографію, тримаючи на руках маленьку дочку Марію, якій виповнилося півроку.

Відповідну фотографію Світлана Тарабарова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Співачка ніколи не соромиться показувати своїх чарівних діток – сина Івана і дочку Марію. Вона частенько ділиться з шанувальниками різними фотографіями зі своїми дітьми, показуючи свою любов і трепетність по відношенню до них.

Так, нову публікацію українська співачка вирішила присвятити своїй маленькій дочці Марії. Світлана розповіла, що доньці виповнилося вже 6 місяців, і поділилася кращими моментами. Вона прикріпила фото, на якому вона тримає на руках свою дочку.

"Дякую, сонечко, що ти в мене є❤️6 місяців крихітці Марії ☺️ 6 місяців солодків обіймів, недоспаних ночей та такого мімімішного від Івана "сестричко, не плач ☺️" Пишу пост і засинаю, але це того варте😅 Дякую друзі, що з вами я розділяю такі знакові моменти життя, ви найкращі ☺️", - написала Світлана Тарабарова у своїй публікації, яку вона присвятила своїй маленькій принцесі.

Скріншот зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram
Скріншот зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram

Шанувальники Світлани Тарабарової ні секунди не втрачали, щоб залишити під її постом свої коментарі.

"Маленьке щастя ❤️ а безсонні ночі то все позаду, якось забувається 😍", "Вітаємо!!! Діти це наше все!!!", "Я вас вітаю Світлано🎉 💐❤️. Бажаю щоб ваша донечка зростала здоровою, щасливою і успішною!", - написали фанати співачки.

Коментарі зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram
Коментарі зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram

Коментарі зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram
Коментарі зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram

Нагадаємо, що відома українська співачка Світлана Тарабарова показала розкішні сімейні знімки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка і актриса Світлана Тарабарова показала процес переїзду до нового будинку.

Також портал "Українці" писав, що відома актриса, співачка і продюсер Світлана Тарабарова показала кадри ніжного кліпу.