Відомий український ведучий на радіостанції і телебаченні, екс-герой романтичного реаліті-проекту "Холостяк" Микита Добринін підняв тему відносин. Популярний ведучий показав ніжну фотографію зі своєю дружиною Дашею Квітковою і розповів про цікавий факт щодо відносин.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Популярний ведучий показав фотографію, на якій він стоїть разом з Дашею Квітковою в ліфті. Микита ніжно обіймає свою дружину ззаду і цілує її в голову. При цьому, ведучий зрозумів одну річ - відносини між людьми схожі на відносини з самим собою.

"Хочете жорстку правду? Я колись її усвідомив і стало легше. Ваші відносини з іншими, схожі на ваші відносини з собою. Якщо ваші відносини з самим собою не працюють, не очікуйте, що відносини з іншими, будуть іншими. Ніхто в цьому світі не може зробити вас щасливим, крім вас самих🙌 🏽. Спочатку ви повинні подбати про себе навчитися взаємодіяти з собою, розуміти себе. Правда Інші, почасти, можуть вам допомогти в цьому", - підкреслив Микита Добринін у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Шанувальники українського радіоведучого не залишили його новий пост без уваги і почали його коментувати.

"Дуже приємно вас читати і дивитися♪дуже красива пара, удачі вам хлопці", "ви дуже красива пара! Щастя Вам😍 😍 😍","🔥 🔥 🔥 повністю згодна!!! Перш, ніж будувати відносини з іншими людьми, потрібно зрозуміти хто ти є і навіщо прийшов в цей світ!", - написали фоловери Микити.

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Нагадаємо, що популярний український ведучий Микита Добринін показав ніжне фото з Дашею Квітковою в ліжку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий радіоведучий Микита Добринін дав цінну пораду своїм шанувальникам.

Також портал "Українці" писав, що український ведучий Микита Добринін показав розмір своєї майбутньої дитини.