25-тирічна дружина народного артиста України, талановитого естрадного співака, справжньої легенди Віктора Павлика Катя Репяхова розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона показалася в цікавому положенні на відпочинку в теплих краях і звернулася до жіночої аудиторії.

Відповідну публікацію Катя Репяхова розмістила в своєму акаунті в Instagram.

"Що вам сказати)) зараз я вчуся делегувати обов'язки. Поки не зрозуміла, наскільки мені це подобається і виходить. Незвично, коли концерти, тур проходять без мене. Але я точно знаю, що зараз я, в першу чергу, повинна думати про себе і сина❤️а вам важко було розлучатися з роботою через Декрет? Питання до дівчаток-матусям🥰", - підписала знімок Катерина.

Підписники дружини легендарного артиста не змусили себе чекати і почали залишати свої відгуки під знімком молодої дівчини.

"У декреті 9 місяців і з роботою не розлучилася 😆", "було не складно, але моя робота без відриву від дитини)", "мені дуже подобалася моя робота,але так, як я була з двійнею мені довелося піти в декрет раніше.Потрібно себе берегти, це найголовніше.❤ ️", "Я стала моторошною стервою під час вагітності! Мене по раніше відправили в декрет! Звичайно було незвично! Але потім почався період гніздування, облаштовується на новий лад будинку під дитину і я переключилася!", - залишають коментарі фоловери подружжя відомого артиста.

Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram
Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram

Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram
Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram

Нагадаємо, що дружина відомого українського артиста Віктора Павлика Катя розповіла трохи про себе.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Дружина Віктора Павлика Катя Репяхова оприлюднила пікантний знімок у соцмережі.

Також портал "Українці" писав, що народний артист України Віктор Павлік заговорив про смерть сина.