16-тирічна дочка найскандальнішої і популярної артистки на українській естраді, "суперблондинки", епатажної і унікальної співачки Олі Полякової Махати розмістила відеоленту цікавого характеру в соціальній мережі. Вона показалася зі своєю близькою подругою на відпочинку в теплих краях.

Відповідну публікацію Маша Полякова розмістила в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Старша дочка відомої артистки - дуже активна користувачка в соціальній мережі. Не дивлячись на юний вік, на дівчинку підписано майже 200 тисяч осіб.

Маша росте не по роках, вона активно займається музикою, у неї навіть є власна рок-група "Шви", де вона виконує роль солістки. Крім цього, відомо, що дівчинка робить аранжування самостійно і грає на електрогітарі.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

У своїй публікації Маша постала перед публікою в одному купальнику. Вона стоїть перед дзеркалом зі своєю подругою, яка теж одягнена в купальник. Юні дівчатка рухаються під музику, позуючи в різноманітних позах перед дзеркалом, знімаючи себе на камеру телефону.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Варто відзначити, що, не дивлячись на свій вік, дівчатка абсолютно не соромляться показувати себе в образах даного характеру.

Крім цього, відомо, що Маша вирушила на відпочинок зі своєю мамою Олею Поляковою, яка теж нещодавно показувала свої "принади" з донькою.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Нагадаємо, що популярна українська артистка Оля Полякова похвалилася талантами своєї старшої дочки.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна дочка Олі Полякової показала свою дорогу сумку.

Також портал "Українці" писав, що юна дочка Олі Полякової показала, скільки вона заробляє в рублях.