Популярна українська співачка, талановита актриса і телеведуча, а також колишня солістка поп-групи "Віа Гра" Віра Брежнєва поділилася натхненним знімком. Українська артистка розповіла про закінчення підготовки до її концерту і про те, як вона з нетерпінням чекає на концерт.

Відповідну публікацію Віра Брежнєва оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відома артистка і просто красуня поділилася щасливою фотографією, на якій вона постала в світлій спідниці і білій футболці. Віра тримає в руці чашку з напоєм і щасливо посміхається в камеру. А все тому, що співачка з нетерпінням чекає її концерту, на який їдуть з кількох країн.

"3 дні до концерту!!! Ми майже закінчили підготовку😎 що заряджає мене, дає нові сили і бажання рухатися вперед... щоранку ? Можу підбадьоритися склянкою теплої води з лимоном або смачним чаєм! Але ні що так не бадьорить мене ці дні, як швидка зустріч з Вами!)) 🤍 Тим більше я знаю, що до нас на концерт їдуть не тільки з різних міст, а й з різних країн 💫 а як у вас настрій сьогодні?", - поцікавилася Віра у своїх підписників.

Скріншот зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram
Скріншот зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram

Шанувальники Віри Брежнєвої не змогли обійти стороною її новий пост і залишили під ним безліч коментарів.

"Яка ви розумниця, позитивна, усміхнена☺ я так хочу потрапити до вас на концерт просто моя мрія! Але чоловік не поділяє зі мною мого бажання, і навіть більше - не дозволяє одній куди-небудь їхати. У нас останнім часом багато лайок і непорозуміння😬 😞", "настрій прекрасний! Передчуття просто вогняне!!! Розпирає 🔥 🔥 🔥а дивлячись на цю фотографію пульс почастішав️️", - написали фанати української співачки.

Коментарі зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram

Коментарі зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська актриса Віра Брежнєва показала себе в новому образі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка і актриса Віра Брежнєва показала новий кліп.

Також портал "Українці" писав, що відома актриса і українська співачка Віра Брежнєва показала худі ноги.