Популярна українська телезірка, успішна актриса, колишня "Холостячка", переможниця танцювального шоу "Танці з зірками", чарівна Ксенія Мішина розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона звернулася до фанатів і повідомила неприємну новину.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Після участі в топовому реаліті-шоу українська актриса знаходиться в центрі уваги. Відомо, що саме на проекті "Холостячка" вона змогла знайти своє справжнє кохання.

Фото Ксенії Мішиної і Еллерта
Фото Ксенії Мішиної і Еллерта

У своїй публікації відома актриса постала перед публікою в щоденному вигляді, надівши халат. Телезірка їла редиску і зверталася до публіки з важливою новиною.

"Ммм, друзі, яка смачна редиска. Якби я не бачила, що це редиска, то я б навіть не зрозуміла, у мене – корона. Зустрічай нового жителя нашої сім'ї. Королева тепер", - звернулася до аудиторії знаменитість.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Крім цього, Ксенія розповіла, що на два тижні вона залишається вдома зі своїм коханим чоловіком Олександром Еллертом.

Варто відзначити, що, не дивлячись на те, що Ксенія захворіла коронавірусом, у неї – дуже гарний настрій. Вона сміється і, мабуть, не дуже розчарувалася своїм станом. Численні шанувальники бажають їй якнайшвидшого одужання і з нетерпінням чекають від зірки новин.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що українська артистка Ксенія Мішина показала теплі кадри зі своїм коханим.

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Ксенія Мішина розповіла, що діється в новому сезоні «Холостяка».

Також портал "Українці" писав, що популярна актриса Ксенія Мішина показала, як її зустрічав Олександр Еллерт з аеропорту.