Відома українська співачка, успішна і унікальна виконавиця, "королева" шоу-бізнесу, найскандальніша і епатажна артистка на українській естраді Оля Полякова показала цікаву публікацію в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в одному купальнику зі своєю дочкою.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Оля Полякова і Маша Полякова
Оля Полякова і Маша Полякова

Талановита артистка відома не тільки на території України, а й у багатьох країнах світу. Ще до пандемії на її концертах збиралися десятки тисяч людей. Люди просто натовпами ходили на її унікальні концерти. Артистка збирала цілі стадіони фанатів.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Відомо, що епатажна артистка завжди говорить те, що думає. Через це вона на постійній основі потрапляє в різноманітні скандальні ситуації. Оля - дуже активний користувач в соціальній мережі. Вона щодня радує публіку постами.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Цього разу скандальна артистка постала перед публікою зі своєю дочкою. Вони стоять перед дзеркалом, щоб зробити шикарний знімок. Варто відзначити, що мама з дочкою одягнена в купальники.

Особливу увагу привертає струнка фігура знаменитої співачки. Її живіт - не тільки плоский, на ньому можна розгледіти чіткі кубики, чому може позаздрити кожна дівчина.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що скандальна українська артистка Оля Полякова показала спільний знімок з Олегом Винником.

Як раніше повідомляв портал "Українці, знаменита співачка Оля Полякова розповіла на інтерв'ю, що таке любов.

Також портал "Українці" писав, що популярна виконавиця Оля Полякова показала смішну пародію на себе.