Українська актриса, колишня "Холостячка" Ксенія Мішина поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона показалася зі своїм сином і звернулася до публіки.

Відповідний пост Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Сьогодні Міжнародний день Щастя і я хочу кожному його побажати. Щастя часто представляється нам як жар птах, яку ще потрібно примудритися зловити. І ось тоді настане життя. Але чим більше я думаю над цим, тим ближче мені поняття того, що щастя це вибір", - підписала пост знаменитість.

Крім цього, Ксенія написала, що таке щастя, на її думку.

"Якщо хочеш бути щасливим просто будь їм! Ось так просто, будь їм прямо зараз! Вибирай щастя, а не страждання. Я думаю щастя - це вміння. Щастя - це простота. Потрібно його створювати, а не чекати і шукати🙏 🏻 ось такі думки сьогодні, дорогі! Просто будьте щасливі❤️", - поділилася знаменита актриса.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Публіка, підписана на сторінку телезірки, досягла позначки майже в мільйон чоловік. Вони з величезним задоволенням спостерігають за постами своєї улюблениці, залишаючи незліченну кількість відгуків.

"Ваааййй😍 😍які щасливі 😍 😍 😍 залишайтеся такими ж завжди🔥 😍", "зі СВЯТКОМ вас Ксюша. Будьте завжди щасливі.", "😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍вауууу", "зі святом Вас Ксенія і Вашу маленьку сім'ю😍 щастя і любові вам❤️❤️❤️", "всім щастя🥰 🥰 🥰", "взаємно...тільки позитивних емоцій і прекрасного настрою....❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", - залишають відгуки фоловери української актриси.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що Українська телезірка Ксенія Мішина показала теплі кадри зі своїм коханим чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна Ксенія Мішина розповіла, що відбувається в новому випуску «Холостяка».

Також портал "Українці" писав, що успішна актриса Ксенія Мішина показала, як її зустрічає Олександр Еллерт.