Головний герой нового шоу СТБ "Холостяк" Михайло Заливако продовжує інтригувати українських жінок.

Нещодавно навколо шоу виник новий скандал щодо поганого ставлення до зірок. Деякі відомі особистості навіть дивувалися, як дівчата допускають, щоб до них ставилися, як до коней на базарі – хіба що в рот не заглядають перевіряючи зуби.

Михайло Заливако
Михайло Заливако

Але тим не менш, шоу користується дикою популярністю і після недавнього знімка Михайла Заливако – прихильниць і заздрісників до переможниці явно додасться.

Так Михайло показав, як проводить час зі своєю хрещеницею, мило малюючи і годуючи її ложечкою. Перший кадр безсумнівно був зроблений так, щоб підкреслити величезний біцепс головного героя "Холостяка".

Михайло Заливако
Михайло Заливако

Користувачі Instagram не змогли пройти повз такого колоритного знімка і відзначили, що потрібно знімати широкоформатним об'єктивом, щоб м'язи "Холостяка" помістилися в кадр.

"Михайло, Вас треба знімати на ширик, оскільки біцепс не влазить в кадр", – зазначила anna_chumarina.

Як і слід було очікувати, багато дівчат розстаяли після такого явного прояву любові і турботи чоловіка про дитину.

Михайло Заливако
Михайло Заливако

"Яка милота 😍 мені так хочеться щоб Ви знайшли свою любов. Сподіваюся, ви гідний чоловік 👏 (минулий холостяк розчарував в кінці)", – пише natalinka.blog.

"Фото, яке викликає розчулення😊. Кажуть, що люблячі дітей чоловіки більш схильні до серйозних стосунків і шлюбу", – вважає kristina4svirina.

"Видно що це хороша, позитивна людина і вона точно знайде ту свою яку відчує серцем !Головне не забувайте для кожної дівчини важливі вчинки чоловіка,увага і його ініціатива і якщо ви це будите давати сповна повірте з вами поруч виявиться ваш ангел", – вважає ikeydun.

Михайло Заливако зібрав понад 16 тисяч лайків і сотні захоплених коментарів.