На каналі "1+1" у третьому епізоді шоу пародій "Ліпсінк батл" взяв участь телепродюсер Іраклі Макацарія.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Він відтворював на сцені образ американського співака та актора Джастіна Тімберлейка і "заліпсив" хіт виконавця SexyBack. Непогано впорався Іраклі і з фірмовим танцем Тімберлейка, що відмітила хореографиня Яна Заєць. Вона прийшла підтримати Макацарія, з яким товаришує від часів "Танців з зірками", де обоє брали участь.

Мало хто знає, але колись давно, у студентські часи Яна знімала квартиру з ведучою "Ліпсінк батлу", співачкою Тіною Кароль. Заєць розповіла, якою Кароль була сусідкою.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

"Я знаю Тіну таку, яку ніхто ніколи не бачив і не знає. Це людина, яка не спала, не їла. Ця людина писала музику постійно. Я пам'ятаю, як о третій годині ночі будила, говорила: "Послухай, будь ласка, я написала". Це Тіна писала пісні. Вона спала по дві-три години. Це людина, яка жила і хотіла стати артисткою. Я одне хочу сказати, що зараз мало артистів, які ось так працюють, як працювала Тіна Кароль", - розповіла Яна.

Раніше ми писали, що в одному зі своїх інтерв'ю Тіна Кароль зізналася, що у неї з батьком і матір'ю склалися дуже непрості відносини. 35-річна співачка майже не спілкується з батьками, хоча вони вже давно живуть з нею в одному місті. Мама і тато Тіни перебралися з Івано-Франківська до столиці України.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

Як зізналася Тіна Кароль, у неї з батьками немає взаєморозуміння, оскільки їх світогляд дуже сильно відрізняється. Єдине, що всі ці роки підтримує сімейний зв'язок, це традиції. Тіна Кароль зустрічається з мамою і татом тільки на Великдень, Різдво і в день народження матері Світлани Андріївни.

Батьківський день народження проходить поза сім'єю, оскільки Григорій Самуїлович любить відзначати його на роботі. До слова, справжнє ім'я української виконавиці зовсім не Тіна Кароль, з народження вона носила ім'я Тетяна Ліберман.