Українська хореографиня, учасниця шоу "Танці з зірками" Олена Шоптенко у лютому спонтанно гайнула до Об’єднаних Арабських Еміратів, де вперше показала фігуру в купальнику.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Знаменитість полетіла до теплих країв без чоловіка та маленького сина.

У "Світському житті" зірка пояснила, що поїхала на зустріч з братом. Олена зазначила, що він проживає в іншій країні, тому вони вкрай рідко бачаться.

"Я поїхала до свого брата, він там разом із сім’єю та моєю племінницею відпочивав. Він живе в іншій країні, ми дуже рідко бачимося, тому він запропонував мені приїхати до них. Я спакувала речі за годину, купувала квитки вночі і просто зірвалася до них, тому що я дуже скучила. І ми там були разом, але в мене не було багато часу, всього 5 днів", – пояснила знаменитість.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Раніше ми писали, що Олена Шоптенко зважилася на кардинальні зміни в житті: спочатку танцівниця заявила, що це був останній сезон танців для неї. А потім хореограф поділилася знімком, який шокував і порадував її фанатів одночасно: Олена змінила зачіску.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Але, здається, шанувальники вже звиклися з новим образом своєї улюблениці. Днями Олена поділилася новим образом, який відмінно підійшов до її зачіски: танцівниця стоїть на тлі величезного вікна, мабуть, зал для танців, в стильному ТОПі, який наполовину оголює груди, і дивиться кудись вдалину.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

"У попередньому пості я сказала, що пора повертати одну нашу з вами улюблену традицію і відразу була розсекречена. Так, ви вгадали, ми продовжуємо танцювати вдома і я рада, що ви чекали цього так само, як і я", - написала хореограф.