Знаменитий український співак, ректор університету культури в Києві, екс-народний депутат, народний артист Михайло Поплавський здивував фанатів несподіваною новиною. Він розповів, що вперше в Україні відкрили кафедру щастя, і показав фото, де розрізає червону стрічку з молодими дівчатами.

Відповідні фотографії Михайло Поплавський оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Останнім часом народний артист все частіше став з'являтися в соціальній мережі і радувати фанатів новими постами. Він є активним користувачем і не збирається йти на пенсію. Поплавський знає, як можна набрати велику аудиторію шанувальників.

Так, наприклад, український співак розповів про те, що вперше в Україні відкрили кафедру щастя. За словами Поплавського, рівно 9 років тому 20 березня зробили Міжнародним днем щастя. Також артист показав фото, на яких він щасливо розрізає червону стрічку.

"Сьогодні вперше в Україні відкрили кафедру щастя! ❤️ 20 березня-Міжнародний день щастя! Минуло дев'ять ять років з того моменту, як ООН своєю резолюцією №66 / 281 проголосила "International Day of Happiness" з метою визнати важливість щастя в житті кожної людини 🙌🏻 Я підтримую ідею про те, що прагнення до щастя є палким бажанням кожної людини на планеті! 🤗 З гордістю можу сказати, що Університет культури-це місце щасливих людей! 🌟", - написав у своєму профілі український артист.

Шанувальники народного артиста відреагували на таку несподівану новину і почали коментувати його новий пост.

"Щастя живе в кожному з нас і є такі люди, які це щастя випускають, а є-які приховують❤️❤️❤️", "Дуже Класно Придумали ❤❤❤❤❤❤", - написали із захопленням фоловери Поплавського.

Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram

Нагадаємо, що український артист Михайло Поплавський заспівав нову пісню в оточенні молодих студенток.

Як раніше повідомляв портал "Українці", народний артист України Михайло Поплавський показав яскравий танець на камеру.

Також портал "Українці" писав, що відомий співак Михайло Поплавський показав новий незвичайний кліп.