Популярна українська телеведуча, зірка програми "Світське життя", ведуча розважального вокального шоу "Голос Країни" Катерина Осадча показала фото з Грузії. Ведуча розповіла про те, яка обстановка зараз в цій країні після локдауну, а також що потрібно зробити, щоб туди полетіти.

Відповідну публікацію Катерина Осадча розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно ведуча вирушила до Грузії, щоб побачити її у всій красі після того, як вона перебувала на локдауні. Катя Осадча поділилася знімками з Грузії і розповіла про те, що відбувається після локдауну. Також вона розповіла про те, наскільки жорстоким був карантин у цій країні.

"Грузія оговтується після локдауну, відкриваються ресторани, магазини, але багато ще закрито і що найсумніше, багато закладів закрито назавжди, в центрі чимало порожніх приміщень. Не звично бачити порожні вулиці і найнезвичніше-поспішати в готель до 21, Як коли в дитинстві додому, аби мама не зварила. Вперше в житті потрапляю в місто де діє комендантська година, з 21 до 5 в Тбілісі заборонено виходити на вулицю. Світ дуже змінився і нам потрібно вчитися по-новому мандрувати, дотримуватися нових правил і не забути здати ПЛР на третій день перебування", - написала українська провідна у своїй публікації.

Фолловери Катерини Осадча відреагували на її новий пост і стали його коментувати.

"Вірус лютує з 21 по 05 ранку,а потім ховається 😂 більшого марення не буває", "там дуже погана ситуація, я б не ризикнула туди поїхати зараз. Небезпечно", - написали фанати ведучої.

Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram
Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram

Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram
Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram

Нагадаємо, що українська ведуча Катерина Осадча показала сімейний знімок з Юрієм Горбуновим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Катерина Осадча показала миле фото.

Також портал "Українці" писав, що відома ведуча Катерина Осадча звернулася до всієї жіночої аудиторії.