Популярна українська актриса, відома телеведуча, громадський діяч, ідейний натхненник, почесний посол ООН, чарівна Маша Єфросиніна потішила публіку теплим знімком у соціальній мережі. Вона показалася з коханим чоловіком і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Кажуть, щастя любить тишу ... Для мене це черговий відсил до пережитків типу "що скажуть люди?" або, того гірше,"не радіти щастю, щоб його не наврочити"... Не боятися говорити про своє щастя будь то голосно чи тихо - це ж теж щастя - це свобода своїх особистих проявів!",- підписала знімок Маша.

Крім цього, телезірка розповіла про те, що щастя потрібно помічати.

"Але ось, від чого б щастя, напевно, точно не відмовилося, так це від того, щоб люди вміли його помічати. А, помітивши, приймали з вдячністю..Прийнявши ж, цінували кожну секунду, поки воно розливає лоскоче тепло по венах..", - продовжила актриса.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Численні фоловери телезірки не змусили себе довго чекати і почали коментувати знімок знаменитості.

"Коли ти сам випромінюєш щастя тоді і помічаєш його в дрібницях і несеш це люлям❤️", "прекрасні слова ❤️ коли ми помічаємо і дякуємо-щастя стає більше ✨", "Давайте будемо щасливими кожну хвилину))) це важливо!💕 ", "Замеч помічати і дякувати ‼️ 👍 💗", "Ви прекрасні❤️", ""це мистецтво не ховати почуття - тебе любити у цілого світу на очах" (Макс Барських &zivert)", - залишають відгуки фоловери української зірки.

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Маша Єфросиніна торкнулася дуже важливу тему.

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Маша Єфросиніна звернулася до жіночої аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що Маша Єфросиніна зустрілася з мером Львова для важливої справи.