Старша дочка найскандальнішої артистки на українській естраді, відомої, як "королева" шоу-бізнесу, епатажної співачки Олі Полякової Маша розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона показалася в цікавому образі.

Відповідну публікацію Маша Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

Відомо, що українська співачка Оля Полякова виховує двох дочок. Старшу дочку, якій нещодавно виповнилося 16 років, звуть Марія. Дівчинка користується великою популярністю. На її сторінку в соціальній мережі підписано понад 150 тисяч осіб. Вона на постійній основі радує публіку різноманітними постами.

Цього разу юна дівчина вирішила показати себе в пікантному вигляді. Вона стоїть в приміщенні, що нагадує вбиральню, в одному нижній білизні чорного кольору і в чорних сонцезахисних окулярах. Дівчинка тримає в руці телефон, щоб зробити знімок цікавого характеру перед дзеркалом.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Варто відзначити, що мама дівчинки Оля Полякова дуже часто радує аудиторію відвертими кадрами. На її сторінці можна спостерігати фотографії дуже особистого характеру, наприклад, знімки в купальнику або в нижній білизні. Варто припустити, що дівчинка у віці 16-ти років абсолютно не має комплексів, раз вирішила показати такий знімок сотням тисяч людей.

Оля Полякова
Оля Полякова

Нагадаємо, що дочка скандальної артистки Олі Полякової показала, скільки вона заробляє.

Як раніше повідомляв портал "Українці, старша дочка Олі Полякової вирішила дізнатися, наскільки добре її знають фоловери.

Також портал "Українці" писав, що популярна дочка Олі Полякової показала відеоролик з лікарні.