Чарівна українська танцівниця, справжній професіонал своєї справи, талановитий хореограф, дворазова чемпіонка світу з бальних танців Олена Шоптенко порадувала аудиторію постом в соціальній мережі. Вона показалася в щоденному вигляді в домашніх умовах і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

"Недільний ранок - відмінний час, щоб побудувати плани на прийдешній тиждень, а вона у мене буде не зовсім звичайною ️ ️ проведемо ми її вдома з дитиною 😍 ❤ ️ бабусі - відпочинок, мені - тиждень, про який я давно мріяла! Так що, відсунувши всі справи, планую наші з ним активності 😁 А ось тут починається частина поста для вас, мами совет радьте Класні активності і діліться ідеями в коментарях, а ми будемо їх втілювати і відзначати вас в сторіс 😉", - підписала знімок українська танцівниця.

Численні фоловери, підписані на професійного хореографа, з нетерпінням чекають нових публікацій від своєї улюблениці. Вони коментують кожну публікацію зірки, і ця - не стала винятком з правил.

"Я дуже любила настільні ігри з мамою грати. На полу. Затишно і по-домашньому🙌", "пекти печиво, будувати височенні вежі з лего або книг, збирати пазли, дивитися разом Мультфільми, дути мильні бульбашки у кого більше (на вулиці або у ванній), вирощувати Мікрогрін, зробити годівницю для птахів, збирати сміття в лісі або в парку.", "Місити тісто і пекти піцу🙌", - залишають відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Нагадаємо, що український хореограф Олена Шоптенко звернулася до українців.

Як раніше повідомляв портал "Українці, танцівниця Олена Шоптенко показала, як вона приводить себе у форму.

Також портал "Українці" писав, що Олена Шоптенко звернулася до жіночої аудиторії.