Популярна українська телеведуча, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", неодноразова переможниця на "Розсміши коміка", чарівна і позитивна Леся Нікітюк поділилася шикарними фотографіями в соціальній мережі. Вона показалася в красивому вигляді на відпочинку в теплих краях і заінтригувала шанувальників.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Телезірка постала перед аудиторією в пікантному вигляді - рожевий купальник і красива чорна накидка з принтами дракона. Вона позує перед камерою для ефектного кадру. Варто відзначити, що в очі чоловікам відразу кидаються соковиті стегна зірки.

"@rixospremiummagawish прекрасне місце для медового місяця, особливо після того як мені зробили пропозицію вийти заміж на 1+1😁 Як думаєте що за чоловік? Хто він?👇 🏻 👇 🏻 👇 🏻 ", - підписала фотографії Леся.

Мільйонна аудиторія, підписана на сторінку телезірки, з нетерпінням чекає нових публікацій від своєї улюблениці. Вони з величезним задоволенням спостерігають за життям свого кумира, залишаючи чимало коментарів.

"А тато каже .. і навіть на весілля не запросила", "Зібров😂", "мені здається ето новий розіграш прям сильно награно😋не підходить він,високій блондинці😉", "Поплавський М.М.😍", "Люблю Леську з першого жарту на"Розсміши коміксу". Шо ти кыцкыцкаежъ!!! ❤ ❤ ️❤ ️", "Можливо це той сусід?🤔 😉 ", "Фотки супер.А окуляри взагалі🔥", "Хороша😍 🔥", - залишають відгуки фоловери української телеведучої.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що Українська телезірка Леся Нікітюк показала себе з несподіваного боку.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна телеведуча Леся Нікітюк показала свою шикарну прогулянку.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Леся Нікітюк звернулася до фанатів після дня народження своєї мами.