Відома українська співачка, заслужена артистка, відома, як "Діва", успішна і талановита виконавиця, представниця України на "Євробаченні" Ані Лорак потішила публіку красивими знімками в соціальній мережі. Вона показалася в домашній обстановці і звернулася до шанувальників.

Відповідну публікацію Ані Лорак продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"Книга - найкращий друг, який завжди з тобою поруч. Можна відключитися від зовнішніх справ, поспілкуватися з автором, отримати знання і їжу для роздумів. 💥 Розкажіть про своїх улюблених авторів. Яка книга вплинула на вашу свідомість і сприйняття певних речей після прочитання?",- прокоментувала знімки знаменитість.

Багатомільйонна публіка, підписана на сторінку чарівної артистки, не змусила себе чекати і почала залишати коментарі під публікацією талановитої співачки.

"Яка ви затишна, було б так здорово якби ви написали книгу, ви така мудра і позитивна дівчина, дуже б хотілося почитати ваші думки 📚❤🙏 🏻", "а. Ахматова "Реквієм" б. Акулін Олександра Ріплі "Скарлет О'хара"", "книга алхімік допомогло мені усвідомити що Всесвіт нас чує і якщо чогось дуже сильно захотіти то це обов'язково станеться", "дуже чекаємо вашу книгу❤️", "Віднесені вітром", - коментують публікацію фоловери української зірки.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що знаменита співачка Ані Лорак показала публіці свій шикарний образ.

Як раніше повідомляв портал "Українці, талановита артистка Ані Лорак показала своє дозвілля в Туреччині.

Також портал "Українці" писав, що Ані Лорак захопила публіку своїм пікантним виглядом.