Популярний в Україні ведучий, талановитий і яскравий співак, зірковий тренер і суддя гумористичного телепроекту "Ліга сміху" Володимир Дантес поділився радісною новиною. Відомий артист показав кадр з нового кліпу і розповів про те, що його нову пісню вже можна завантажувати.

Відповідну фотографію Володимир Дантес розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно в українського співака з'явилася нова пісня під назвою "Sasha", після чого він вирішив відразу зняти кліп на неї. Це дуже здивувало українців, адже всі говорять про те, що його пісні виходять з маленькою швидкістю. Тим не менш, він вирішив порадувати своїх фанатів, розповівши несподівану новину.

Він показав кадр з кліпу, на якому він стоїть в епатажній накидці на напівголе тіло і в джинсах. Володимир Дантес розповів про те, що його новий трек з'явився на всіх майданчиках.

"Поїхали🚀 Трек Sasha вже на всіх музичних майданчиках-завантажуйте, слухайте, діліться з друзями, знімайте відео, зрізайте каре і ніколи-ніколи не будьте з мудаками😂посилання на всі платформи в сторіз дівчата з іншими іменами, будь ласка, не сумуйте! У нас ще стільки пісень попереду)))", - написав український артист у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

Користувачі соціальної мережі не стали проходити повз його нового поста і почали його коментувати.

"Вимагаю наступну пісню про Магрипу Харипуллаевну", "Ой, а що це за реклама півнячої ферми?😂 😂 😂", "Трек кайф,образи взагалі бомба 😂 😂 😂 ось це я розумію вдало сходив на завезення😉", - написали підписники Володимира Дантеса.

Коментарі зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

Коментарі зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

Нагадаємо, що український співак Володимир Дантес показав оголений торс, знявши з себе футболку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист Володимир Дантес повідав українцям про нову соціальну мережу.

Також портал "Українці" писав, що популярний співак і ведучий Володимир Дантес заявив про те, що він має сильну запальність.