Українська телеведуча Леся Нікітюк вразила своїх шанувальників нескромними фото в яскраво-рожевому купальнику з відпочинку.

Українська телеведуча Леся Нікітюк, яка знялася в новому випуску шоу Ліпсінк Баттл на 1+1, заінтригувала шанувальників нескромним фото з відпочинку в Єгипті.

Леся Нікітюк у своєму Instagram блиснула спокусливими формами в готелі в Єгипті.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк постала в шикарному рожевому купальнику і парео, сексуально відстовбурчуючи соковиті сідниці і демонструючи засмагу на своїх ідеальних формах.

"Прекрасне місце для медового місяця, особливо після того, як мені зробили пропозицію вийти заміж на 1+1", - пише Леся, натякаючи на новий випуск шоу Ліпсінк Баттл, де учасник не стримався перед її красою прямо на сцені.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

"Фотки супер. А окуляри взагалі", "Жінка-вогонь", "Огнище", "мені здається ето новий розіграш прям сильно награно, не підходить він, високій блондинці", " ММ Поплавський?",- пишуть в коментарях.

Нагадаємо, що всі нові випуски шоу Ліпсінк баттл виходять на 1 + 1 по суботах о 20-15.

Ліпсінк баттл - це популярне серед західних країн шоу" битва фонограм", коли публічні люди переодягаються під знаменитих виконавців і пародіюють їх під фонограму тільки рухом губ. У пари стають зірки, які чимось вже пов'язані між собою.