Відомий український ведучий, талановитий співак, зірковий член журі та тренер на гумористичному шоу "Ліга сміху" Володимир Дантес поділився яскравими знімками. Популярний артист показав своє вбрання з нового кліпу на пісню "Sasha" і розповів про те, як знімався його кліп.

Відповідну публікацію Володимир Дантес оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Артист розповів про те, як знімався його новий кліп, і показав дивні наряди, в яких він знімався в кліпі.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

"Будь-яка робота починається з людини. А трек Sasha-це навіть не робота людей, це робота моїх улюблених чоловічищ)) це величезна праця великої команди, добу без сну, чіткі склейки, підбір образів, стилісти і гримери, Монтажери, цветокор, запис треку, Аранжування, зведення музики і багато-багато чого, навіть складно уявити, що пісня і відео довжиною 2 хвилини 49 секунд може містити в собі стільки роботи. Підготовка до цього кліпу була найдовшою. За день до зйомки був день тестів, де ми проходили кожну точку багато разів, щоб переходи були чіткими. Мій дружочок Льоня перед кліпом, спав у нас вдома, тому що він не просто режисер, він член сім'ї!", - написав Володимир Дантес у своїй публікації.

За словами артиста, Кліп знімався добу, а коли наступав 15-й годину, то він почав засипати. Але потім його намагалися привести до тями, давали пити багато кави і йшли далі знімати кліп.

"Окремий уклін і вічна любов моєї @nadyadorofeeva, яка найперша повірила в трек і віддала будинок на розтерзання і знялася у мене.❤ ️ ❤ ️ ❤", - продовжив український артист.

Нагадаємо, що популярний український співак Володимир Дантес розповів про фільм, який запав йому в душу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український артист Володимир Дантес розповів про нову соціальну мережу.

Також портал "Українці" писав, що відомий співак Володимир Дантес розповів про те, наскільки він запальний.