Відома українська співачка, успішна артистка, представниця України на "Євробаченні", чарівна Злата Огневич потішила аудиторію шикарним постом в соціальній мережі. Вона показалася в красивому образі на березі Чорного моря.

Відповідну публікацію Злата Огневич оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Ми зняли кіно 🍿 це були мої перші слова, коли я побачила наш з @malkina.art фотосет! Машааа! Ну як же ти вмієш зловити те, що я так вміло ховаю? Все сталося дуже спонтанно (в нашому стилі ) 😻 Одеса, Санжейка і всього 15 хвилин на кадри 🎞 про море і мою до нього любов.... Так класно працювати з крутою командою! Дякую за стиль @robeen.stylist 🤍 mua @_beautystyler_ hair @kseyonce #ZlataOgnevich #ZOteam # Одеса #Санжейка #Україна", - підписала пост Злата.

Крім цього, успішна артистка вказала геолокацію , де були зроблені красиві фотографії, - Odessa, Ukraine.

Численні фанати, підписані на сторінку знаменитої співачки, ретельно стежать за кожним постом популярної артистки. Вони залишають чимало відгуків під постом чарівної виконавиці.

"Как же это красиво 😍", "Настолько все гармонично, буквально все все в этих снимках наполнено нежностью и тёплом 🌼🌼🌼", "Божееее😍😍😍😍😍😍", "Вау , какая же красивая у нас САнжейка ❤️❤️❤️", "Санжейка идеальна пока там нет животных туристов!!", "Клаааассс 🙌 образ 🔥", - коментують знімки фоловери української зірки.

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Нагадаємо, що талановита і красива українська співачка Злата Огневич розповіла, що таке справжня сила.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Злата Огневич запаморочила голову фанатам ефектним чином.

Також портал "Українці" писав, що успішна артистка Злата Огневич показала нову моду.