Українська актриса і телеведуча Лілія Ребрик звернулася до публіки на честь прекрасного свята. Вона розмістила шикарні знімки в соціальній мережі і підписала їх красивими словами.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Не дошкуляти, не підвищувати голос, не брехати, сприймати людину такою, як вона є, а якщо ця людина "не ваша", то звести спілкування з нею до мінімуму, не пліткувати, вислухати, підтримати і виговоритися, коли відчуваєш, що це необхідно тобі, мати небагато, але близьких і перевірених «своїх» людей, а ще - кожен день сприймати як найкращий і робити все, аби він таким і був. Це - мої основні правила щастя! 💕",- підписала знімки телезірка.

Крім цього, Лілія нагадала шанувальникам про прекрасне свято.

"Сьогодні міжнародний ДЕНЬ ЩАСТЯ! І я ніколи не втомлюся говорити, що єдине, що я зобов‘язана собі і рідним - це бути щасливою ❤️ Будьте і ви такими! Завжди. Кожен день. Кожну мить! І щоб нічого цьому не завадило! Що для вас щастя? Пишіть! Цей пост заряджений на щастя ☺️ #ліліяребрик #лилияребрик #ребрикщасливародина Foto @katyazerova 📸 Look @korolyok_studio 👗Mua&hair @borsukovskaia 💄 💖💖💖💖", - звернулася до фанатів чарівна Лілія.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Численні підписники успішної актриси залишили чимало відгуків під знімками української актриси.

"Кожен день-це дарунок від Бога,хай у кожній родині панує щастя та всі будуть здорові!!!", "Щастя - це бути щасливою і робити щасливими рідних!❤️ Усміхайтеся!", "Красуня. Якби весна мала образ, то саме такий", "Амінь🙌 . Лілія, підтримую кожне написане Вами слово❤️❤️. Мені і додати нічого", "Щоб всі Мої рідні були здорові❤️ а Всесвіт наділив зустріччю з Чоловіком в Моїх думках 💕", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що українська актриса Лілія Ребрик влаштувала сюрприз своїм фанатам.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Лілія Ребрик після хвороби коронавірусом звернулася до публіки.

Також портал "Українці" писав, що Лілія Ребрик показала кадр зі свого виступу в театрі.