Ані Лорак, яка в останній раз виступала в Україні в 2014 році, часто приїжджає на батьківщину, щоб побачитися з рідними та друзями.

В інтерв'ю "КП в Україні" артистка відверто розповіла, чи змінилося щось особисто для неї з приходом до влади Володимира Зеленського, з яким Лорак знайома особисто.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Співачка відмітила, що за її спостереженнями, Україна не змінюється в кращу сторону. Вона не стала негативно відгукуватися про президента Зеленського, але дала ясно зрозуміти, що не бачить позитивних змін з його приходом до влади.

"Мені хочеться утриматися від того, щоб давати оцінку будь-якій владі. Це невдячна справа і не моя доля. Моя доля - співати. Можу сказати, що я багато спілкуюся з рідними, близькими в Україні і не відчуваю, що щось кардинально змінилося в кращу сторону. Одне знаю точно: Україна гідна кращого, багатшого і процвітаючого життя. Такі душевні і людські якості, які є в українців, мало де зустрінеш ", - прокоментувала зірка.

Щодо своїх концертів в Україні Ані Лорак відзначила, що постійно про це думає, і мріє зробити тур з великим стадіонних концертом в Києві. Виконавиця підкреслила, що її шоу DIVA було створено найкращою командою українців, чим вона дуже пишається.

Ані Лорак
Ані Лорак

"Шоу DIVA - це те шоу, яке повинні побачити в Україні. Воно отримало всілякі нагороди як найкраще шоу. Але найцінніше - воно створене українською командою. Режисер - Олег Боднарчук, та й основа всього шоу - українці. Я пишаюся результатом і хочу, щоб Україна побачила цей продукт", - розповіла Лорак.