У соціальній мережі з'явилася нова фотографія російської артистки, талановитої актриси і справжньої легенди, продюсера і поета-пісняра, Примадонни Алли Пугачової. На знімку, який з'явився в мережі, співачка одягнена в пишну сукню, тримаючи руками своє волосся.

Відповідну фотографію розмістили на фан-сторінці Алли Пугачової "_alla.pugacheva" в соціальній мережі Instagram.

У мережі показали нову фотографію, на якій Примадонна одягнена в світлий наряд, тримаючи своє пишне волосся руками. Вона підняла руки вгору і мило посміхається на камеру.

"Пішла тенденція звинувачувати мене в старості. Неначе люди самі не старітимуть. А я-то зросла "Молодим скрізь у нас дорога, старикам везде у нас почет". І ось я, тітонька сімдесяти років, що виросла на таких правилах, раптом читаю, і мене сміх розбирає: "Стара! Така-сяка. Дивіться, яка вона, без фарби, без усього!" Думаю: "А я тебе додам!" Instagram -це цікаво, мені вже сподобалося, пограти можна - коли нудно... і ось мені так це набридло, що всі пишуть, звинувачують: "стара, стара". Так! Я стара. І нічого з цим я вдіяти не можу. Говорити про те, що у мене душа молода, я теж не буду. Так, я старію. Вже лягаєш і думаєш: "прокинутися б"", - написали під фото Примадонни на її фан-сторінці.

Скріншот зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Скріншот зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Фоловери російської артистки не пройшли повз нового знімка у фан-профілі і почали його коментувати.

"Всім би такими залишатися, в такому віці! Розумними! Діловими!Шикарними!Коханими! Красивими!🙏 🙏 🙏Алла Борисівна!Ми вас любимо і обожнюємо!❤️❤️❤️🔥🔥🔥😍😍😍", "Будь-який вік прекрасний душа завжди молода", - написали підписники фан-сторінки.

Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Нагадаємо, що відомий російський пародист Максим Галкін показав, як він зі своєю дружиною Аллою Пугачовою розважається.

Як раніше повідомляв портал "Українці", російська співачка Алла Пугачова розташувалася біля величезного плаката зі своїм зображенням.

Також портал "Українці" писав, що Примадонна Алла Пугачова показала, як потрібно одягатися.