Українська співачка Оля Полякова в інтерв'ю, яке вийшло на YouTube-каналі "Люкс ФМ", розповіла, що до початку сольної кар'єри, коли у неї ще не було можливості витрачати свою енергію на сцені, влаштовувала скандали чоловікові Вадиму.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Мені це потрібно було. Я ж істеричка. Мені потрібен невротизм у стосунках. А йому це зовсім не потрібно було, він це терпів, але перенавчив. Припустимо, я била посуд об стіну – це я не істерила. Сцени ж немає! Ніде "Гоп-гоп!" – і я гопала в родині. Била посуд, дряпала йому обличчя так, що він приходив на роботу і говорив, що на нього собака стрибнула. Він говорив: "Оля, мене ж люди бачать". Я говорила: "Ну, придумай що-небудь, ти ж розумний", – розповіла співачка.

Полякова зізналася, що також могла вискочити вночі з машини і втекти в ліс.

"Що робить чоловік? Починає бігти, наздоганяти? Ні! Він брав і їхав. І пару раз він поїхав, і я перестала вискакувати з машини", – повідомила артистка.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Вона розповіла, що, коли побила дорогий посуд, чоловік попросив її купити новий сервіз.

"І коли я прийшла, а чашка коштує $70, а я набила не знаю на скільки, я перестала бити посуд. І так потихеньку стала нормальною. І, звичайно ж, у мене з'явилася сцена, де я могла віддати всю свою енергію", – розповіла Полякова.

Полякова – українська співачка, телеведуча і актриса. Вона дебютувала в 2000 році, записавши альбом з 11 пісень "Приходь до мене".

У 2008 році співачка презентувала трек "Суперблондинка", який став переломним в її кар'єрі. З 2012 року Полякова співпрацює з українським продюсером Михайлом Ясинським.

Разом з чоловіком Вадима артистка виховує двох дочок-Марію (2005) і Алісу (2011).